Wydmuszka za 139 złotych. FIFA 23 na Switcha to rozczarowanie

FIFA 23 na Nintendo Switch to Legacy Edition. Kosztuje 139 złotych
Newsy Switch

Posiadacze Nintendo Switch czekający na FIFA 23 nie mają większych powodów do radości. Znów dostaną okrojone Legacy Edition.

Electronic Arts kontynuuje przykrą tradycję wypuszczania pozbawionych większych nowości odsłon serii FIFA na konsoli Nintendo Switch. Zaprezentowana niedawno FIFA 23 również będzie dostępna na hybrydowym sprzęcie Nintendo jedynie w formie Legacy Edition.

Jedyne nowości, jakie pojawią się w tegorocznej odsłonie serii na Switchu, to dwie ligi piłki nożnej kobiet oraz kilka nowych stadionów. Dodatkowo EA przygotowuje ulepszenia menu i interfejsu oraz aktualizacje składów.

Legacy Edition zostało wycenione na 139 złotych. To dużo mniej względem wersji na inne platformy, ale jednak moim zdaniem wciąż niemało jak na tak skromny pakiet świeżej zawartości. Równie dobrze można było to wszystko upchnąć w DLC za kilkadziesiąt złotych.

FIFA 23 (w nieokrojonej wersji) ukaże się 30 września na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Gra ma oferować szereg nowości, w tym cross-play, technologię HyperMotion 2, podwójny sezon FIFA World Cup i liczne usprawnienia rozgrywki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie