FIFA 20 – zgarnij 30 złotych zniżki w Media Expert

Fani serii FIFA z niecierpliwością odliczają dni do światowej premiery tegorocznej edycji tej gry. Najnowsza wersja piłkarskiego symulatora będzie dostępna w sprzedaży 27 września. Media Expert zachęca do sprytnego wykorzystania pozostałego do premiery czasu i udziału w specjalnej akcji promocyjnej. „Rozegraj rabat na FIFA20!” to możliwość uzyskania aż 30 złotych zniżki na FIFA 20.

Media Expert proponuje możliwość zbierania kodów rabatowych w ramach promocji „Rozegraj rabat na FIFA 20!”. Każde wydane 100 zł na inne gry, to 10 zł dodatkowego rabatu na zakup FIFA 20 w przedsprzedaży. Maksymalny rabat wynosi 30 złotych. Grę FIFA 20 zakupioną w Media Expert będzie można odebrać w Paczkomatach chwilę po północy 27 września 2019 roku. Oto sposób, jak zdobyć rabat:

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, zapisz się do newslettera i zyskaj 10 zł rabatu na dowolną grę.
  2. Załóż konto lub zaloguj się do swojego konta Klienta w sklepie www.mediaexpert.pl.
  3. Kup grę/gry wykorzystując otrzymany kod i odbierz ją, aby zyskać nawet 30 zł rabatu na FIFA 20

FIFA 20 w przedsprzedaży:

Szczegółowy regulamin akcji jest dostępny na tej stronie. Przedsprzedaż FIFA 20 trwać będzie do 26 września. Gracze, którzy zdecydują się na wcześniejszy zakup, mogą liczyć na liczne bonusy. Preorder Edycji Standardowej uwzględnia opcję otrzymania do 3 złotych paczek z rzadkimi piłkarzami z puli FIFA Ultimate Team, ikonę na wypożyczenie do wyboru oraz pakiet strojów FUT. Przedpremierowy zakup Edycji Mistrzowskiej zapewnia dostęp do gry już 24 września, aż do 12 złotych paczek FUT oraz ikonę na wypożyczenie i stroje FUT.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: