FIFA 20 z trybem FIFA Street Mode? Elektronicy zapraszają na EA Play 2019

FIFA 20 z trybem FIFA Street Mode? Elektronicy zapraszają na EA Play 2019
Newsy PC PS4 Switch XOne

Electronic Arts oferuje już bilety na EA Play 2019, promując imprezę hasłem: Zagraj w pierwszej kolejności w największe marki od EA. To tam po raz pierwszy powinniśmy ujrzeć grę FIFA 20, która według nieoficjalnych wieści przywita nas m.in. trybem FIFA Street Mode.

Na oficjalnej stronie Elektroników pojawiła się informacja o tym, że bilety na EA Play 2019 są już dostępne. Wydarzenie zaplanowano na dni 8-9 czerwca, czyli tuż przed kolejnym wielkim świętem dla graczy – targami E3.

Na imprezie poznasz nasze najnowsze gry, najlepsze serie i najpopularniejsze usługi.  Czekają na ciebie takie tytuły, jak Apex Legends, Anthem, całkiem nowa zawartość do Battlefield V, nowe gry z serii EA SPORTS i wiele, wiele więcej. W każdą grę będzie można zagrać samemu. Przygotowujemy również emocjonujący blok tematyczny ze świata Gwiezdnych Wojen, w którym zobaczysz materiały z gry Star Wars Jedi: Fallen Order – czytamy w komunikacie EA.

W tej wiadomości skupimy się na tym, co może przynieść ze sobą oczekiwana FIFA 20.

FIFA 20 – czekamy na FIFA Street Mode

Pod koniec kwietnia pojawiły się w sieci nieoficjalne informacje na temat FIFA Street Mode w FIFA 20. Jak donosi serwis fifauteam.com, pochodzą one z w miarę wiarygodnego źródła zbliżonego do Electronic Arts. Jak czytamy na łamach wspomnianego portalu, w FIFA 19 mogliśmy rozegrać ostatni rozdział lubianego przez graczy trybu Droga do sławy, który deweloperzy będą musieli zastąpić czymś nowym i równie dużym.

Taką odmianą ma być właśnie FIFA Street Mode. Na powrót tego trybu liczą tysiące fanów, więc ukłon w ich stronę byłby bardzo logicznym i opłacalnym posunięciem ze strony EA Sports. Według innych przecieków, w FIFA 20 otrzymamy również możliwość stworzenia „ulicznego” piłkarza, którym rozegramy mecze 3 vs 3 online w trybie współpracy.

Dajcie znać, czy chcielibyście zobaczyć uliczne rozgrywki w nowej odsłonie FIFA. Czekamy z niecierpliwością na EA Play 2019, gdzie nowa odsłona serii zostanie pokazana światu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie