FIFA 20 – Szczęsny i “zastępcze” logo Juventusu

W sieci wylądowały materiały z wersji beta FIFA 20, dzięki którym możemy spojrzeć na fikcyjną drużynę Piemonte Calcio z Wojciechem Szczęsnym jako bramkarzem.

Piemonte Calcio z Wojciechem Szczęsnym w FIFA 20? Jeśli pogubiliście się już po pierwszym zdaniu tego newsa, przypominamy, że tegoroczna odsłona piłki nożnej od EA Sports nie ma licencji na Juventus, który został wyłącznym partnerem gry eFootball PES 2020, co oznacza, że ​​jedynie w grze od Konami zobaczymy nazwę klubu, herb oraz całą symbolikę. Elektronicy rozwiązali tę sytuację informując, że co prawda w FIFA 20 nie może pojawić nazwa Juventus, lecz mogą pojawić się zawodnicy tej drużyny. Cały skład Juventusu zagra w grze od EA Sports w fikcyjnym klubie Piemonte Calcio. Teraz możemy spojrzeć na wymyślone logo drużyny oraz wizerunki piłkarzy, z polskim goalkeeperem na czele.

FIFA 20 – poznajcie Piemonte Calcio

EA Sports przeprowadza obecnie zamknięte testy beta FIFA 20, z których do sieci przedostało się kilka materiałów. Deweloperzy wymyślili logo dla Piemonte Calcio nawiązując do Juventusu wizerunkiem zebry. Logotyp zebrał mieszane opinie wśród społeczności – jedni się z niego nabijają, inni uważają za całkiem fajny projekt. A Wy jak sądzicie? Inna sprawa to wizerunki piłkarzy, którym nadal daleko do rzeczywistych odpowiedników. Spójrzcie choćby na Wojciecha Szczęsnego (pierwszy screen), który będzie bramkarzem w Piemonte Calcio oraz na zawodników innych klubów, np. Manchester United.

Ponadto w sieci wylądował filmik prezentujący opcje dostosowywania postaci w trybie kariery:

Data premiery FIFA 20 została ustalona na 27 września 2019 roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.