FIFA 20 – odbierz monety Volta za darmo, by uczcić 10 milionów graczy

FIFA 20 – odbierz monety Volta za darmo, by uczcić 10 milionów graczy
Gry za darmo Newsy PC PS4 Switch XOne

Gracze, którzy dołączą do gry FIFA 20 do 17 października, otrzymają monety VOLTA oraz nowe Wyzwania Budowania Składu.

Electronic Arts informuje, że od momentu premiery FIFA 20 na EA Access i Origin Access, do gry dołączyło więcej graczy niż kiedykolwiek wcześniej. Ponad 10 milionów osób na całym świecie bierze udział w meczach na wirtualnych stadionach oraz futsalowych halach. Dla uczczenia tego wydarzenia, gracze, którzy dołączą do gry do 17 października, zostaną nagrodzeni 8 tysiącami Monet VOLTA, pozwalającymi na stworzenie swojego awatara i wyrażenie indywidualnego stylu za pomocą nowych przedmiotów w trybie VOLTA. Ponadto, będą mogli wziąć udział w nowym Wyzwaniu Budowania Składu w trybie VOLTA oraz zdobywać związane z tym nagrody.

EA podzieliło się również garścią liczb, które robią wrażenie:

  • Gracze FIFY 20 rozegrali ponad 450 milionów meczy, w których strzelili 1,2 miliarda bramek we wszystkich trybach gry
  • W ciągu pierwszych trzech tygodni od premiery gry, w FIFA Ultimate Team gra więcej graczy niż kiedykolwiek wcześniej. Do tej pory rozegrano ponad 272 milionów meczów FUT. Ponadto, ponad 138 milionów meczów zostało rozegranych w trybie Division Rivals, w którym gracze kolekcjonują wygrane w FUT Champions Weekend League, aby zostać mistrzami FUT i umacniać swoje miejsce w Globalnych Rankingach EA SPORTS FIFA 20 w drodze do FIFA eWorldCup™.
  • VOLTA zajęła drugie miejsce wśród najpopularniejszych trybów w FIFA 20, z ponad 5 milionami awatarów stworzonych do tej pory oraz wirtualnymi meczami rozgrywanymi na ulicznych ifutsalowychboiskach całego świata, z których 5 najczęściej wybieranychto Berlin, Rzym, Lagos, Londyn oraz Kapsztad.

FIFA 20 w liczbach – infografika

FIFA 20

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie