FIFA 20 – nowy darmowy dodatek zapowiedziany, a gra w promocji za 154 zł

FIFA 20 – nowy darmowy dodatek zapowiedziany, a gra w promocji za 154 zł
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

EA Sports zapowiada wielkie piłkarskie emocje w darmowym dodatku CONMEBOL Libertadores do FIFA 20. Dostaniemy go w marcu przyszłego roku.

Posiadacze FIFA 20 otrzymają w marcu 2020 roku dodatek, który wprowadzi do rozgrywek największy turniej klubowy w Ameryce Południowej – CONMEBOL Libertadores. Kto zastanawia się jeszcze nad kupnem tytułu, może obecnie wyrwać cyfrową wersję na PC w promocji, za nieco ponad 154 zł (jest polski język). Chętni na zakupy znajda ofertę w tym miejscu.

FIFA 20 – co przyniesie CONMEBOL Libertadores?

Turniej CONMEBOL Libertadores będzie dostępny jako darmowa aktualizacja na PC, PS4 i Xbox One. Ponadto będziesz mógł grać w innych południowoamerykańskich turniejach klubowych CONMEBOL, takich jak CONMEBOL Sudamericana i CONMEBOL Recopa.

Nowy tryb turniejowy umożliwi nam rozegranie meczyków klubami z Urugwaju, Perú, Paragwaju, Ekwadoru, Brazylii, Argentyny i nie tylko. Prowadzimy do zwycięstwa historyczne południowoamerykańskie zespoły, takie jak River Plate, Boca Juniors, Flamengo, Corinthians, Racing, Indepentiente U. Católica i Colo-Colo, podążając śladami takich gwiazd futbolu, jak Vinícius Jr. i Kaká – czytamy na oficjalnym blogu PlayStation.

Zerknijcie na zwiastun CONMEBOL Libertadores i dajcie znać, czy czekacie na wielki południowoamerykański turniej!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie