FIFA 20 – Krzysztof Piątek polskim ambasadorem gry

Electronic Arts ma zaszczyt poinformować, że polskim ambasadorem gry FIFA 20 został Krzysztof Piątek, zawodnik klubu AC Milan oraz reprezentacji Polski.

Krzysztof Piątek był objawieniem zeszłego sezonu ligi włoskiej oraz jej czołowym strzelcem. Znakomitą passę strzelecką kontynuował także w reprezentacji Polski, dla której w 6 meczach eliminacji Euro 2020 strzelił 3 gole, w tym zwycięskie w pojedynkach z Austrią oraz Północną Macedonią. Krzysztof Piątek jest wiernym fanem serii gier FIFA od EA SPORTS i w wolnym czasie często próbuje swoich sił również na wirtualnych boiskach.

 EA SPORTS FIFA to kultowa seria i gram w nią od kiedy pamiętam. Pozwala połączyć zamiłowanie do piłki nożnej z pasją do gier video. Objęcie tytułu ambasadora gry FIFA 20 to dla mnie spełnienie marzeń z dzieciństwa – mówi Krzysztof Piątek.

FIFA 20 – Krzysztof Piątek

W najnowszej odsłonie serii EA SPORTS FIFA pojawi się m.in. nowy tryb VOLTA FOOTBALL, w którym gra przeniesie się ze stadionów na ulice, sale i futsalowe boiska, a dzięki zaktualizowanemu systemowi rozgrywki gracze doznają niespotykanego dotychczas realizmu. Oficjalna światowa premiera EA SPORTS FIFA 20  będzie miała miejsce 27 września, a już teraz dostępna jest wersja demonstracyjna gry na Playstation 4, Xbox One oraz PC.

Źródło: informacja prasowa

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.