FIFA 20 – data premiery i teaser sugerujący powrót FIFA Street

FIFA 20 zostanie dzisiaj po południu przedstawiona w pełnej okazałości, a teraz dostaliśmy pierwszy teaser oraz datę premiery.

EA Sports zaprezentuje grę FIFA 20 dzisiaj (8 czerwca) o godzinie 16:00 czasu polskiego. Grę zobaczymy zatem jeszcze przed konferencją EA Play 2019, zaplanowaną na godzinę 18:30. Jeśli chcecie poczuć przedsmak nowej odsłony piłki nożnej, zapraszamy na poniższy pierwszy teaser.

FIFA 20 – data premiery – 27 września

Deweloper ujawnił, że data premiery FIFA 20 została wyznaczona na 27 września tego roku. Platformy docelowe nie zostały sprecyzowane, lecz z pewnością zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, Switch i Xbox One.

Poniższy filmik skupia się na grze ulicznej, a dopisek do materiału Stadion jest wszędzie sugeruje, że EA Sports szykuje coś na kształt FIFA Street. Przecieki o tym trybie pojawiały się już wcześniej i jeśli chcecie się z nimi zapoznać, przypominamy wszystko poniżej.

FIFA 20 – czekamy na FIFA Street Mode

Pod koniec kwietnia pojawiły się w sieci nieoficjalne informacje na temat FIFA Street Mode w FIFA 20. Jak donosi serwis fifauteam.com, pochodzą one z w miarę wiarygodnego źródła zbliżonego do Electronic Arts. Jak czytamy na łamach wspomnianego portalu, w FIFA 19 mogliśmy rozegrać ostatni rozdział lubianego przez graczy trybu Droga do sławy, który deweloperzy będą musieli zastąpić czymś nowym i równie dużym.

Taką odmianą ma być właśnie FIFA Street Mode. Na powrót tego trybu liczą tysiące fanów, więc ukłon w ich stronę byłby bardzo logicznym i opłacalnym posunięciem ze strony EA Sports. Według innych przecieków, w FIFA 20 otrzymamy również możliwość stworzenia „ulicznego” piłkarza, którym rozegramy mecze 3 vs 3 online w trybie współpracy.

Dajcie znać, czy chcielibyście zobaczyć uliczne rozgrywki w nowej odsłonie FIFA. Czekamy z niecierpliwością na oficjalną prezentację.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.