Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

FIFA 18 i nowy Need for Speed. Więcej fabuły, lepszy multiplayer

Electronic Arts o nadchodzących odsłonach znanych serii.

Elektronicy potwierdzili na spotkaniu z inwestorami, że w przyszłym roku fiskalnym firmy (zatem do końca marca 2018 roku) na rynku wyląduje kolejny duży Need for Speed, który ma się odróżniać od poprzedniej odsłony m.in. poważniejszym podejściem do trybu sieciowego. Multi ma być jeszcze bardziej rozbudowane!

Ponadto Electronic Arts zaznacz, że FIFA 18 będzie kontynuowała zapoczątkowany obecną odsłoną cyklu wątek fabularny. Dostaniemy zatem drugi sezon Droga do sławy, lecz szczegółów nie ujawniono. Zdradzono natomiast, że w fabularny tryb FIFA 17 zagrało już ponad 10 milionów osób, zatem producenci widzą w nim ogromny potencjał.

A jak Wam podoba się pomysł, by FIFA 18 skupiała się nie tylko na zwykłym kopaniu gały, a nowy NfS był jeszcze bardziej sieciowy?

Specjalna odsłona FIFA od EA Sports na Nintendo Switch

Podczas styczniowej prezentacji Nintendo Switch na scenie pojawił się również Patrick Söderlund, wicedyrektor Electronic Arts. Zapewnił on fanów Nintendo o wsparciu dla nadchodzącego sprzętu, czego wyrazem będzie np. gra z serii FIFA.

Póki co, szczegółów nie poznaliśmy, lecz Patrick Söderlund wspominał, że tytuł będzie nastawiony na wspólne granie nie tylko przed telewizorem, lecz również poza domem, czyli w wersji mobilnej. Wieloosobowa rozgrywka ma być możliwa lokalnie oraz przez sieć.

Specjalna odsłona FIFA jest tworzona z myślą o Nintendo Switch i powinna zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku. Póki co, czekamy na więcej konkretów w tej sprawie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się