FIFA 17 – Thierry Henry pierwszą legendą w grze?

Były reprezentant Francji zamieścił bardzo ciekawy wpis na Twitterze.

FIFA 17 to jeszcze jedna wielka tajemnica, jeśli chodzi o nowości, jakie mamy zobaczyć w grze. Prawdopodobnie na okładce tytułu nie zagości już Lionel Messi, choć to niepotwierdzone domysły. Tak samo zresztą, jak tryb fabularny w nadchodzącej odsłonie FIFA.


Teraz kolejnej pożywki do rozważań nad FIFA 17 dostarczył fanom piłki nożnej Thierry Henry, który jeszcze kilka lat temu rozgrzewał serca kibiców Barcelony, a jeszcze wcześniej Arsenalu. Zawodnik napisał na Twitterze, że właśnie jest umieszczany w grze komputerowej jako grywalna postać. Wpisowi towarzyszyło zdjęcie, które zamieszczamy na początku newsa. Widać na nim, że Thierry Henry rzeczywiście przechodził przez skanowanie swojej sylwetki.

Fani byłego reprezentanta wspomnianych klubów oraz Francji zaraz ruszyli z domysłami, w jakiej grze znajdzie się ich gwiazda. Naturalnym kandydatem jest tutaj FIFA 17, gdzie Henry mógłby być dodany jako legenda.

Oczywiście może się skończyć i tak, że zawodnik skończy w konkurencyjnym PES, albo w całkowicie innym tytule. Lecz jakim? Bo chyba nie Mortal Kombat, jak dla żartu piszą fani piłkarza.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

22 Shares
Share22
+1
Tweet