FIFA 16 – będą kobiece reprezentacje! Pierwsze screeny, filmik i data premiery

EA pochwaliło się w końcu szczegółami dotyczącymi nowej FIFY 16. Mamy galerię screenów, filmik oraz kilka innych pikantnych szczegółów.

Po raz pierwszy w historii serii gier FIFA, w najnowszej odsłonie będą dostępne kobiece reprezentacje. EA postawiło na 12 reprezentacji, w tym między innymi: Australia, Brazylia, Kanada, Chiny, Anglia, Francja, Niemcy i Stany Zjednoczone. Do tego twórcy przygotowali specjalną sesję motion capture dla kobiet, aby ich ruchy na boisku były jak najbardziej realistyczne. Filmik z sesji możecie zobaczyć poniżej.

Ponadto materiał wideo zdradza datę premiery. Gra ma się ukazać 25 września.


Umieszczenie w FIFA 16 najlepszych na świecie zawodniczek i drużyn futbolu kobiecego to wielkie wydarzenie dla EA SPORTS. Bardzo się cieszymy, że rozgrywka FIFA zyska nowy wymiar, jakiego w swojej historii jeszcze nie miała. Żeby zapewnić graczom autentyczność doznań, podczas tworzenia reprezentacji kobiecych korzystaliśmy z naszych innowacyjnych narzędzi do rejestracji i tworzenia modeli zawodniczek oraz supernowoczesnej platformy technologicznej, którą wciąż udoskonalamy pracując nad FIFA 16 – przekazuje EA.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

49 Shares
Share49
+1
Tweet