Seria znana z pierwszego PlayStation powróci, lecz jednak trochę później…

Seria znana z pierwszego PlayStation powróci, lecz jednak trochę później…
Newsy PC PS4 Switch XOne

Fear Effect Sedna miała pojawić się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One do końca tego roku, lecz plany się zmieniły.

Twórcy gry informują, że dostarczą grę na rynek dopiero na początku 2018 roku, nie podając przy tym konkretnej daty premiery. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że prace nad głównym kodem gry zostały ukończone i teraz wystarczy wszystko dokładnie przetestować, by wyłapać ewentualne błędy. Kończą się również prace nad konsolowym portem, za który odpowiada polskie studio Forever Entertainment.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Przy okazji podano dobre wieści dla posiadaczy Nintendo Switch. Oni również dostaną Fear Effect Sedna, lecz nie wiadomo jeszcze, czy w tym samym czasie co posiadacze pozostałych platform.

Fear Effect Sedna ma być sequelem Fear Effect 3, które nigdy nie zostało wydane, choć scenariusz produkcji był już domknięty. Square Enix udostępniło zespołowi Sushee materiały koncepcyjne z niedoszłej trójki, by na ich podstawie tworzyli własne dzieło. Zobaczymy więc znanych bohaterów – Hana, Rain Qin, Royce Glas oraz Jacob DeCourt – oraz kilka nowych postaci.

Poza tym… to zupełnie inna gra niż poprzednie odsłony serii. Tytuł będzie taktyczną strategią, prezentującą akcję w rzucie izometrycznym.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie