Nowy Fear Effect już na Kickstarterze. Jest zainteresowanie?

Francuskie studio Sushee prosi o jedyne 100 tysięcy euro.

Wystartowała zbiórka pieniędzy na Fear Effect Sedna i jak możemy zobaczyć na stronie akcji, już teraz społeczność wpłaciła ponad 28 tysięcy euro. Wygląda zatem na to, że nie będzie większego problemu z zebraniem zakładanej kwoty.


Jeśli wszystko pójdzie po myśli dewelopera, Fear Effect Sedna zadebiutuje w maju przyszłego roku na PC. W planach jest również konwersja na PlayStation 4, lecz nie wiemy jeszcze, jaką kwotę musieliby wpłacić gracze, by tytuł został przeniesiony na konsolę od Sony.

Fear Effect Sedna ma być sequelem Fear Effect 3, które nigdy nie zostało wydane, choć scenariusz produkcji był już domknięty. Square Enix udostępniło zespołowi Sushee materiały koncepcyjne z niedoszłej trójki, by na ich podstawie tworzyli własne dzieło. Zobaczymy więc znanych bohaterów – Hana, Rain Qin, Royce Glas oraz Jacob DeCourt – oraz kilka nowych postaci.

Poza tym… to zupełnie inna gra niż poprzednie odsłony serii. Tytuł będzie taktyczną strategią, prezentującą akcję w rzucie izometrycznym. Więcej szczegółów znajdziecie na Kickstarterze, a poniżej wrzucamy najnowszy teaser wypuszczony z okazji rozpoczęcia zbiórki pieniędzy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet