Ubisoft chwali się ocenami Far Cry 6 na nowym zwiastunie z rozgrywką

Far Cry 6 - protagonistka
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Premiera Far Cry 6 już za nami. Gra została oceniona przez recenzentów i Ubsioft nie omieszkało pochwalić się tymi bardziej pozytywnymi opiniami.

Przedstawiono je w świeżutkim zwiastunie z masą urywków z rozgrywki. Co więcej, poza ocenami liczbowymi, Ubisoft podzieliło się także ciekawszymi cytatami z opinii krytyków.

Choć oceny Far Cry 6 absolutnie nie są niskie, nie spodziewajcie się niesamowitej produkcji. No, przynajmniej w kwestii innowacji. To rzekomo tylko kolejna odsłona serii Ubisoftu, która ponownie nie doczekała się znaczących zmian. Oczywiście nie zabrakło paru nowości, ale podobno nie ma czym się zachwycać.

Z drugiej strony, nikt nie powiedział, że dobra gra musi być zawsze innowacyjna. Jeśli jesteście wielkimi fanami serii Far Cry i nie oczekujecie gruntownych zmian, w szóstce znajdziecie sporo frajdy. Choć utarta formuła może się nudzić, do dziś ma wielu oddanych fanów.

Warto nacieszyć się „klasycznym” Far Cry, bowiem wkrótce seria może skręcić w innym, dość niespodziewanym i dla wielu graczy dyskusyjnym kierunku. Niedawne doniesienia wskazują, że Far Cry 7 pójdzie z rozgrywką w inną stronę. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym artykule.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie