Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Watch Dogs Legion – twórcy przeprowadzili lekcję o grze

Ubisoft przygotował dość… nietypowy zwiastun Watch Dogs Legion. Film przedstawia historię klasy i jej nauczyciela, który opowiada o grze.

Nowa odsłona Watch Dogs zadebiutuje już niedługo. Gra zaciekawiła fanów swoją niecodzienną mechaniką rekrutacji postaci, która może być prawdziwą rewolucją w serii. Gracze jednak mają wciąż sporo pytań odnośnie dokładnego działania systemu.

Ubisoft postanowiło przybliżyć fanom nową formę zabawy w dość ekstrawagancki sposób. Nowy materiał promujący produkcję opowiada o nauczycielu, który uczy swoją klasę o mechanikach występujących w grze.

W filmie poznajemy kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dodatkowo pojawia się odrobina urywków rozgrywki i szczegółów systemu rekrutacji bohaterów. Całość została okraszona specyficznym humorem, który można kochać, ale można też nienawidzić.

Filmik jest dość zabawny, momentami bywa trochę żenujący, ale zdecydowanie nie można odmówić mu oryginalności. Niecodzienne sposoby promocji gier to zawsze miła odskocznia od typowo marketingowego gadania i wielkich obietnic.

Zobaczcie, co przygotował Ubisoft. Ostrzegam, momentami robi się naprawdę… dziwnie.

Watch Dogs Legion pojawi się na rynku już 29 października. Gra będzie dostępna PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S. Zostanie też udostępniona we wstecznej kompatybilności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się