Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Tagi:

Far Cry 2 dopieszczony jak nigdy dotąd

Poprawiony gameplay i ładniejsza grafika, to tylko niektóre z usprawnień w Far Cry 2.

Nad zmianami pracował moder dannyhl2, znacząco usprawniając strzelankę od studia Ubisoft. Paczka z ulepszeniami pozwoli Wam uzyskać tekstury wyższej jakości, poprawione oświetlenie, a także nowe efekty specjalne.

Mod zawiera też doskonalsze animacje, zmieniony interfejs użytkownika i zmodyfikowane pole widzenia. Spodziewajcie się także nowej mapy czy zaktualizowanej ścieżki dźwiękowej. Odmieniony sposób leczenia, powstał z kolei w oparciu o grę Far Cry 3.

Ciągle Wam mało? Zmiany dotknęły również rozgrywki. Mowa tutaj o zabójstwach z ukrycia, nowych wrogach i bardziej realistycznych doznaniach płynących z zabawy. Przeciwnicy mają już nie przypominać gąbek pochłaniających pociski w hurtowych ilościach.

Mod pobierzecie z tej strony (aby go pobrać musicie zaakceptować w preferencjach profilu, że macie świadomość, iż mod zawiera treści dla dorosłych)

Planujecie odświeżyć Far Cry 2 w oczekiwaniu na pełnoprawną kontynuację?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się