Magiczny powrót na nowym plakacie filmu Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a

Jude Law powróci jako Albus Dumbledore w filmie Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Po rzucie okiem na Madsa Mikkelsena jako Grindelwalda w filmie Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a przyszła pora na magiczny plakat.

Ujawniony niedawno teaser nadchodzącego filmu zaprezentował nam kilka nowych scen, mamy już zatem pewne wyobrażenie tego, jak potoczy się akcja kolejnej odsłony Fantastycznych zwierząt. Zwróćcie jednak uwagę na świeżo ujawniony plakat. Widać na nim feniksa Dumbledore’a, czyli nawiązanie do oryginalnej serii poświęconej Harry’emu Potterowi. To tam przecież feniks Fawkes nieraz ratował głównego bohatera i jego przyjaciół z kolejnych opresji. Zobaczcie, jak prezentuje się ten swoisty powrót:

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a to trzecia już odsłona popularnej serii osadzonej w uniwersum Harry’ego Pottera. W roli przyszłego dyrektora Hogwartu powróci tu Jude Law. Oprócz niego na ekranach pojawi wspomniany już Mads Mikkelsen, a także m.in. Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler czy Ezra Miller. Na fotelu reżysera zasiadł ponownie David Yates.

Premierę filmu zaplanowano na 8 kwietnia 2022.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie