Fallout 5 na E3 2018? Tweet od Bethesdy wzniecił nadzieję graczy

Fallout 5 na E3 2018? Tweet od Bethesdy wzniecił nadzieję graczy
E3 2018 Newsy Polecamy!

Czyżby zapowiedź Fallout 5 była bliżej niż myślimy? Nie jest to wykluczone, choć równie dobrze możemy dostać coś znacznie mniejszego formatu. Jedno jest pewne – najbliższe dni będą pełne oczekiwania dla fanów serii Fallout.

Kilkanaście godzin temu Bethesda opublikowała na Twitterze wpis, który zawiera tylko (i aż!) jednego GIF-a bez żadnego opisu oprócz krótkiego PleaseStandBy. W sieci zawrzało i sporo osób oczekuje, że już niedługo zobaczymy zapowiedź Fallout 5. Targi E3 byłybu ku temu doskonałą okazją.

Fallout 5, Shelter 2, spin-off, remaster, dodatek czy port na Switch?

Wspomniany GIF to dobrze znany fanom serii ekran kontrolny, który towarzyszył już zapowiedziom wcześniejszych odsłon serii. Choć Fallout 5 jest najbardziej pożądaną opcją, którą GIF zwiastuje, musimy mieć świadomość, że równie dobrze może chodzić o coś innego.

Niewykluczone, że Bethesda pokaże po prostu dodatek do Fallout 4, lub coś na urządzenia mobilne, np. Fallout Shelter 2. Inna możliwością jest remaster jednej z poprzednich odsłon, prawdopodobny jest też port Fallout 4 na Nintendo Switch. Jeśli nie Fallout 5, to chyba najbardziej chcielibyśmy zobaczyć zapowiedź spin-offu serii, czyli coś w stylu Fallout: New Vegas.

Fallout 5 – zapowiedź na żywo

Liczymy oczywiście najbardziej na Fallout 5, lecz co by to nie było, wiadomo już, że zapowiedź na żywo zostanie pokazana na kanale Twitch w poniższym okienku. Czekamy z niecierpliwością!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie