F1 22 na nowym trailerze. Tryby rozgrywki, funkcje i jeszcze więcej szybkich samochodów

F1 22 / trailer
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ekipa z Codemasters zaprezentowała najnowszy trailer F1 22. Do premiery gry już niewiele czasu – pierwsi gracze wystartują jeszcze w tym miesiącu.

EA Sports wraz Codemasters pokazało kolejny materiał promujący nadchodzącą grę. Do tej pory otrzymaliśmy już m.in. 10-minutowy fragment z okazji majowego Grand Prix Miami; dziś możemy natomiast przyjrzeć się poszczególnym elementom rozgrywki, jakie pojawią się w produkcji. Wiadomo już niestety, że zabraknie trybu fabularnego. Zamiast niego gracze otrzymają moduł F1 Life, czyli coś specjalnie dla tych, którzy chcą poznać realia pracy w F1. Kampania ma jednak powrócić w następnych odsłonach, zatem twórcy nie rezygnują z niej całkowicie.

Na szczęście w grze nadal otrzymamy m.in. tryb kariery, moduł MyTeam, a także tradycyjnie szereg doskonałych aut, akcesoriów, motywów, dekoracji i innych elementów. Część z funkcji F1 22 prezentuje obiecany trailer, który znajdziecie w dalszej części artykułu. Nie sposób tu jednak wypisać wszystkich nowości i usprawnień; sam materiał pokazuje zresztą zaledwie część z nich. Zapewne wszystkie elementy poznamy dopiero po premierze gry od Codemasters, a ta zbliża się wielkimi krokami.

Nowy tytuł wyścigowy zadebiutuje 1 lipca na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5, a także na PC. Jako pierwsi dostęp do gry otrzymają ci gracze, którzy zdecydowali się na zakup w przedsprzedaży Edycji Mistrzowskiej. Ta wersja produkcji będzie uzupełniona o dodatkowe pakiety startowe, a ponadto wypróbujecie ją już 28 czerwca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie