Ruszamy po Grand Prix Miami. Gameplay F1 22 pokazany na 10-minutowym fragmencie

F1 22 / gameplay
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Niespełna dwa miesiące przed premierą tytułu wreszcie możemy zobaczyć na dłuższym fragmencie, jak prezentuje się gameplay F1 22.

Do tej pory otrzymaliśmy bowiem wyłącznie krótkie zapowiedzi albo wręcz półminutowe teasery nieujawniające żadnego nowego fragmentu. Dziś ekipa z Video Games Chronicle uraczyła nas za to prawie 10-minutowym materiałem skupionym w całości na Miami International Autodrome. Jak już pisaliśmy, tor ma aż 19 zakrętów i trzy strefy DRS, zapowiada się zatem całkiem emocjonująco. To zupełna nowość nawet dla najwierniejszych fanów Formuły 1; tor oddano do użytku dopiero w tym roku, a wyścigi odbywają się w ten weekend. To zresztą właśnie z tej okazji twórcy z VGC postanowili podzielić się fragmentem rozgrywki podczas Grand Prix Miami.

Premierę gry wyznaczono na 1 lipca 2022 roku. Nieco wcześniej dostęp do tytułu otrzymają gracze, którzy zdecydują się na zakup Edycji Mistrzowskiej. W tym przypadku będą mogli się ścigać już na trzy dni przed premierą, czyli 28 czerwca. To nie jest oczywiście jedyna korzyść z nieco droższej wersji gry; zyskacie tu również dodatkowe pakiety, większą liczbę PitCoinów oraz specjalne premie.

Poniższy fragment powstał przy pomocy karty Nvidia GeForce RTX 2060 w trybie Full HD i na wysokich ustawieniach grafiki. Zobaczcie sami, jak prezentuje się gameplay nadchodzącego F1 22:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie