F1 2014 już oficjalnie. Ale…

Gra nie będzie od razu wydana na wszystkie platformy.

To dość spore zaskoczenie. Zapowiedziana dzisiaj kontynuacja popularnej gry o Formule 1, nie ukaże się na konsole najnowszej generacji. Przynajmniej na początku. Najpierw dostaną ją posiadacze PC, PS3 oraz Xboksa 360. Produkcja będzie dostępna na te trzy sprzęty 17 października tego roku.

Co jednak z wersją na PS4 i Xboksa One? Ta będzie, ale dopiero na początku przyszłego roku. Twórcy zarzekają się, że na najnowsze sprzęty, chce przygotować nieco inną grę. Przede wszystkim F1 2014 dla PS4 i Xboksa One będzie zawierać najnowsze informacje z sezonu Formuły 1 za rok 2015. Co interesujące, sezon ten będzie na bieżąco aktualizowany, zgodnie z tym, co dziać się ma na prawdziwych torach. Ciekawe tylko, czy twórcy za taki dodatek nie będą chcieli, aby gracze dodatkowo zapłacili?

W grze zawarte mają być także wszelkie nowości przeniesione z Formuły 1 na najnowszy sezon, takie jak wdrożenie systemu ERS, nowe silniki z turbosprężarkami, czy też nieco zmieniony wygląd bolidów. Poniżej mamy też galerię screenów z gry oraz pierwszy zwiastun.

Zwiastun F1 2014: 

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.