F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch to miłe zaskoczenie. Są pierwsze oceny i zwiastun premierowy

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch. Dodatkowo twórcy podzielili się premierowym zwiastunem.

Zapowiadany od wielu miesięcy twór chińskiego studia TiGames zadebiutuje już 7 września na PS5 i PS4. Gra została już oceniona przez pierwszych recenzentów i wygląda na to, że jest bardzo przyzwoita.

Wybrane oceny F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch:

  • COGConnected – 90/100
  • GodisaGeek – 8.5/10
  • PressStart Australia – 8/10
  • PlayStation Universe – 8/10
  • HardcoreGamer – 4/5

Krytycy chwalą grę za świetny model walki, który daje sporo satysfakcji i jest też rozbudowany. Dodatkowo tytuł cechuje bardzo dobra i wpadająca w oko oprawa. F.I.S.T. jest metroidvanią i również z tego dobrze się wywiązuje – projekt świata podobno robi bardzo dobre wrażenie.

Nie jest jednak idealnie. Jednym z największych problemów gry są nagłe skoki poziomu trudności, które mogą frustrować. Trzeba też wspomnieć, że produkcja ta nie odkrywa koło na nowo i jest tylko i aż solidnie wykonana. Nie uświadczycie w niej rewolucyjnych czy nawet robiących większe wrażenie nowości.

Niemniej jeśli szukacie przyzwoitej metroidvanii, już wiecie, gdzie szukać. Oceny są dość wysokie, więc wygląda na to, że TiGames dostarczyło w ręce graczy bardzo dobry produkt.

Gra ukaże się 7 września na PlayStation 4 oraz PS5. Dodatkowo w 2022 roku zadebiutuje na PC, choć na konkretny termin musimy zaczekać. Poniżej znajdziecie świeżutki, premierowy zwiastun F.I.S.T.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się