F.I.S.T.: Forgeed in Shadow Torch króliczek

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Z tym królikiem lepiej nie zadzierać. Oto obszerny gameplay z F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Do sieci trafił długi zapis rozgrywki z F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch. W roli głównej występuje stateczny królik z żelazną pięścią.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch trafi na konsole 7 września. Z okazji zbliżającej się premiery na oficjalnym profilu IGN.com na YouTube udostępniono 20-minutowy gameplay z produkcji o króliczku. I wygląda to na kawał dobrej roboty. A przynajmniej w kwestii grafiki, animacji i efektów specjalnych. Tylko tak jakoś tu pusto.

Tytuł będzie połączeniem gry akcji i przygodówki typu metroidvania. Trafimy do miasta Shadow Torch, którym od pewnego czasu rządzą roboty. Wyposażony w zaawansowaną technologicznie broń człekokształtny królik stawi czoła zgrai maszyn. A oprócz tego będziemy eksplorować klimatyczny świat, poznawać ciekawe postacie i rozwiązywać zagadki.

7 września gra trafi wyłącznie na konsole PS4 i PS5. Planuje się też premierę F.I.S.T. na pecetach, ale w tym przypadku konkretna data nie jest jeszcze znana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się