Z tym królikiem lepiej nie zadzierać. Oto obszerny gameplay z F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

F.I.S.T.: Forgeed in Shadow Torch króliczek
Newsy PS4 PS5

Do sieci trafił długi zapis rozgrywki z F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch. W roli głównej występuje stateczny królik z żelazną pięścią.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch trafi na konsole 7 września. Z okazji zbliżającej się premiery na oficjalnym profilu IGN.com na YouTube udostępniono 20-minutowy gameplay z produkcji o króliczku. I wygląda to na kawał dobrej roboty. A przynajmniej w kwestii grafiki, animacji i efektów specjalnych. Tylko tak jakoś tu pusto.

Tytuł będzie połączeniem gry akcji i przygodówki typu metroidvania. Trafimy do miasta Shadow Torch, którym od pewnego czasu rządzą roboty. Wyposażony w zaawansowaną technologicznie broń człekokształtny królik stawi czoła zgrai maszyn. A oprócz tego będziemy eksplorować klimatyczny świat, poznawać ciekawe postacie i rozwiązywać zagadki.

7 września gra trafi wyłącznie na konsole PS4 i PS5. Planuje się też premierę F.I.S.T. na pecetach, ale w tym przypadku konkretna data nie jest jeszcze znana.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie