F.I.S.T.: Forgeed in Shadow Torch króliczek

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch zamaszystym krokiem zmierza na PC. Kiedy tam dotrze?

Po udanej premierze na PS4 i PS5 napakowany królik wyrusza, by zawojować pecety. Data debiutu F.I.S.T. na blaszakach to październik 2021.

Od premiery Forged In Shadow Torch na PC dzieli nas kilka tygodni. Nie wyjawiono jeszcze konkretnej daty. Wiemy jednak, że produkcja ma wylądować na platformie w ciągu najbliższych 4-5 tygodni. Na oficjalnym koncie F.I.S.T. na Twitterze pojawiła się bowiem informacja, że zarówno na Steamie, jak i w Epic Games Store królik zostanie udostępniony jeszcze w październiku.

W grze wcielamy się w muskularnego zwierza Raytona i ratujemy miasto Shadow Torch przed inwazją robotów. To rasowa metroidvania, w której eksplorujemy świat, rozwiązujemy zagadki i przede wszystkim walczymy, używając różnych ciekawych akcesoriów (w tym tytułowej żelaznej pięści). Akcję obserwujemy z perspektywy bocznej.

Być może warto zainteresować się produkcją od chińskiego TiGames – Forged In Shadow Torch zbiera dobre recenzje. Grę chwali się za malowniczy świat dieselpunk i nietuzinkowych futrzastych bohaterów. Na pewno na plus są też satysfakcjonujące mechaniki walki. Naszą opinię przeczytacie pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się