F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch zamaszystym krokiem zmierza na PC. Kiedy tam dotrze?

F.I.S.T.: Forgeed in Shadow Torch króliczek
Newsy PC

Po udanej premierze na PS4 i PS5 napakowany królik wyrusza, by zawojować pecety. Data debiutu F.I.S.T. na blaszakach to październik 2021.

Od premiery Forged In Shadow Torch na PC dzieli nas kilka tygodni. Nie wyjawiono jeszcze konkretnej daty. Wiemy jednak, że produkcja ma wylądować na platformie w ciągu najbliższych 4-5 tygodni. Na oficjalnym koncie F.I.S.T. na Twitterze pojawiła się bowiem informacja, że zarówno na Steamie, jak i w Epic Games Store królik zostanie udostępniony jeszcze w październiku.

W grze wcielamy się w muskularnego zwierza Raytona i ratujemy miasto Shadow Torch przed inwazją robotów. To rasowa metroidvania, w której eksplorujemy świat, rozwiązujemy zagadki i przede wszystkim walczymy, używając różnych ciekawych akcesoriów (w tym tytułowej żelaznej pięści). Akcję obserwujemy z perspektywy bocznej.

Być może warto zainteresować się produkcją od chińskiego TiGames – Forged In Shadow Torch zbiera dobre recenzje. Grę chwali się za malowniczy świat dieselpunk i nietuzinkowych futrzastych bohaterów. Na pewno na plus są też satysfakcjonujące mechaniki walki. Naszą opinię przeczytacie pod tym adresem.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie