Evil Dead: The Game dostało nowy zwiastun z potworami, krwią i zbroją rycerza

Evil Dead: The Game - postacie
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W sieci pojawił się nowy zwiastun Evil Dead: The Game. Świeży materiał z wyczekiwanej gry potwierdza start zamówień przedpremierowych.

Na trailerze widzimy kilka urywków z rozgrywki oraz klimatyczne wstawki filmowe. Materiał nie jest zbyt długi i jeśli liczyliście na bardziej obszerny pokaz rozgrywki, jak na przykład ten z czerwca zeszłego roku, mocno się rozczarujecie. Niemniej jedno trzeba przyznać – jest klimatycznie.

Produkcja zadebiutuje w czterech różnych wersjach: Standard (z samą grą), Deluxe (z grą i przepustką sezonową), Collector Edition (z grą, przepustką sezonową i gadżetami) oraz Ultimate Collector’s Edition (z grą, przepustką sezonową i większym pakietem gadżetów). Każdy gracz może więc wybrać edycję odpowiednią dla siebie. Najdroższe wydanie, Ultimate Collector’s Edition, wyceniono na prawie 800 złotych. W chwili publikacji tego artykułu nie można go już kupić, więc albo znalazło się wielu chętnych, albo dostępnych było niewiele egzemplarzy.

Premiera Evil Dead: The Game została niedawno opóźniona o kilka miesięcy. W efekcie tytuł zadebiutuje dopiero 13 maja bieżącego roku. Zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie