Pierwsze spojrzenie na nową grę byłego producenta GTA. Oto Everywhere

Everywhere to nowa gra producenta GTA. Oto pierwsze materiały
Newsy PC PS5 Xbox Series

Everywhere wygląda trochę jak… Fortnite połączony z MMO? Cóż, trudno na razie określić, czym do końca jest ta gra, ale pierwsze materiały brzmią intrygująco.

Na trwającym Gamescom 2022 pokazano pierwsze materiały z Everywhere. To niezwykle ambitna gra wideo od jednego z producentów serii GTA i innych gier Rockstar Games, Lesliego Benziesa. Twórca chce rozszerzyć ideę sandboxu i wydać tytuł, który ma ponoć ustanowić nowe granice.

Jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje o tytule, które ponoć ma być jak “Ready Player One w prawdziwym życiu”. Niedawno dostaliśmy również pierwszy screen, który wygląda… dyskusyjnie. Nowe materiały potwierdzają jego prawdziwość i zdradzają nieco więcej na temat rozgrywki. Ta wygląda nieco jak Fortnite i… nie wiem, ciężko to określić, ale łączy się tutaj “komiksowy” klimat z czymś znacznie bardziej poważnym. Brzmi intrygująco.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie