Chcesz odwiedzić ten piękny świat 2 tygodnie przed innymi graczami?

Bethesda o wczesnym dostępie do odświeżonego Vvardenfell.

Deweloper przypomina, że dodatek Morrowind do The Elder Scrolls Online zbliża się wielkimi krokami, a wszyscy, którzy kupią cyfrowe rozszerzenie, będą mogli rozpocząć swoją przygodę odrobinę wcześniej, bo już 22 maja, dzięki wczesnemu dostępowi. Pozostali gracze przyłączą się do zabawy dwa tygodnie później, 6 czerwca.

Jest jednak haczyk. Jak tłumaczy Bethesda: Wczesny dostęp otrzymają wyłącznie gracze, którzy przed datą jego rozpoczęcia kupią rozszerzenie Digital Upgrade lub Digital Collector’s Edition Upgrade na platformę PC lub Mac. Nowi gracze, którzy kupią pełną wersję ESO: Morrowind, rozpoczną grę 6 czerwca.

Okres wczesnego dostępu to swoisty sprawdzian dla powracającego świata Morrowind. Umożliwi on bowiem wprowadzenie do rozgrywki ostatnich poprawek przed oficjalną premierą gry w czerwcu.

Co otrzymamy w ramach wczesnego dostępu? Pełną zawartość gry, możliwość gry na publicznych serwerach (innych niż publiczne serwery testowe, na których uruchomiono wersję beta) i gwarancję zachowania wszystkich postępów.

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Vvardenfell na 700 lat przed wydarzeniami z Morrowind. Odwiedzisz słynną wyspę?

W The Elder Scrolls Online: Morrowind doświadczysz, jakie Vvardenfell było 700 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls III: Morrowind. Pomóż półbogowi Vivecowi zagwarantować, że powstanie takie Morrowind, jakim je pamiętasz – zachęca do rozgrywki dewloper. Powrócimy do znajomych miejsc, takich jak Ashlands, Tel Mora czy Bitter Coast, lecz Dunmerowie mogą być jednak inni, niż pamiętamy z kultowego Morrowinda.

The Elder Scrolls Online: Morrowind zadebiutuje 6 czerwca na PC, Mac, PlayStation 4 i Xbox One. Dodatek zaoferuje wątek fabularny, który powinien nam wystarczyć na około 30 godzin zabawy.

The Elder Scrolls Online: Morrowind – klasa Warden w akcji

Bethesda prezentuje materiał zawierający spojrzenie na rozgrywkę klasą Warden, która charakteryzuje się największą jak dotąd wszechstronnością spośród wszystkich klas w The Elder Scrolls Online i można ją w pełni spersonalizować, w zależności od wyborów i stylu gracza.

Wybierając postać klasy Warden, będziemy mogli np. przywołać niedźwiedzia bojowego, otoczyć się twardym jak skała lodem albo wyczarować leczące rośliny wprost z gleby.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.