Nowa gra za darmo w Epic Games Store. Za tydzień dwa kolejne tytuły, jeden z serii The Elder Scrolls

Epic-Games-Store
Newsy PC

Kolejna gra za darmo czeka na chętnych w Epic Games Store. Jednocześnie zdradzono, jakie tytuły zostaną udostępnione za free w przyszłym tygodniu.

Epic Games Store kontynuuje rozdawnictwo. Od kilku godzin dostępna jest nowa gra za darmo, a jest nią Train Valley 2. Tytuł pozwoli nam zostać potentatem kolejowym. Będziemy budować tory kolejowe, ulepszać lokomotywy i utrzymywać ruch zgodnie z harmonogramem, dbając o brak opóźnień i wypadków.

Train Valley 2 za darmo zgarniemy do 20 lipca, do godziny 17:00 czasu polskiego. Chętni odbiorą grę pod poniższym linkiem:

A za tydzień za darmo w Epic Games Store

Poznaliśmy również tytuły, które sklep rozda w przyszłym tygodniu. Od 20 lipca będziecie mogli odebrać Murder by Numbers oraz The Elder Scrolls Online.

Pierwszy z wymienionych tytułów, Murder by Numbers, to przygodówka typu visual novel, w której rozwiązujemy zagadkę kryminalną. Gra celuje w osoby zafascynowane matematyką, ponieważ zagadki opierają się tutaj właśnie na liczbach. Oprócz główkowania, czeka nas sporo rozmów, badania kolejnych lokacji w poszukiwaniu wskazówek oraz okazyjne podejmowanie decyzji, które mają wpływają na dalszą fabułę.

The Elder Scrolls Online to z kolei produkcja RPG online dla wielu graczy osadzona w świecie Elder Scrolls. Możemy bawić się solo lub razem ze znajomymi. Walczymy, wytwarzamy, kradniemy, oblegamy, eksplorujemy, ulepszamy oręż i po prostu dobrze się bawimy.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie