Wielkie promocje na gry w Epic Games Store z kuponami. Alan Wake 2 za 144 zł krótko po premierze

Epic Games Store i wyprzedaż Black Friday 2023. Alan Wake 2 tanio
Newsy PC

Choć największą gwiazdą wyprzedaży Black Friday 2023 w Epic Games Store jest Alan Wake 2, taniej zgarniecie sporo innych tytułów.

Epic Games Store powróciło z uwielbianymi kuponami i wielkimi obniżkami z okazji Black Friday 2023. Setki gier znajdziecie o wiele taniej, nawet tych najbardziej popularnych i nowych pozycji. Tyczy się to nawet hitów z poprzedniego miesiąca, w stylu choćby Alana Wake’a 2, któremu wystawiłem okrągłe 5/5, a recenzję znajdziecie w tym miejscu.

Zacznijmy jednak od początku, bo jest od czego. Epic Games Store wróciło z wielką wyprzedażą, tym razem z okazji czarnego piątku. Tym razem platforma oferuje dodatkowe kody zniżkowe w wysokości 33% ceny produktu, które naliczają się automatycznie w koszyku. Należy też pamiętać o nagrodach Epic, które gwarantują 10% zwrotu za wydane pieniądze. W ten sposób zgarniemy część pieniędzy na kolejne zakupy.

Pomysł jest diabelsko sprytny, bo Epic co chwilę kusi nas okazjami. Wśród wartych każdej złotówki gier z okazji Black Friday jest chociażby Alan Wake 2, którego edycja podstawowa kosztuje 144,04 zł! Przypomnę, że tytuł pierwotnie ukazał się w październiku, więc mowa o niezwykle świeżej grze.

Wybrane promocje z okazji Black Friday 2023 w Epic Games Store (ceny z kuponem Epic:

Jak widać – ofert jest mnóstwo i ciężko byłoby zawrzeć tu wszystkie, choć tych wartych uwagi jest znacznie więcej. Jeżeli sami chcecie przeszukać platformę, polecam zajrzeć na oficjalną stronę wydarzenia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie