Epic Games wraca do rozdawania kuponów! Co zrobić, by otrzymać rabat?

Epic Games - logo
Newsy PC

Epic Games od wczoraj wręcza graczom kupony na 40 złotych. Aby odebrać swój, wystarczy zapisać się do newslettera.

Kupon otrzymamy, jeśli w okresie od 15 października do 16 listopada zasubskrybujemy wiadomości email w sklepie twórców Fortnite’a. Na stronie EGS czytamy:

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o nowościach, darmowych grach i zniżkach? Nie musisz szukać dalej! Zasubskrybuj wiadomości e-mail i alerty Epic Games, aby być na bieżąco z ulubionymi grami i nie tylko. Jeśli zasubskrybujesz między 15 października a 16 listopada, podarujemy Ci Kupon Epic o wartości 40 PLN, który będzie można wykorzystać przy kolejnym kwalifikującym się zakupie na Epic Games Store. Otwórz ustawienia swojego konta i sprawdź sekcję Preferencje dotyczące komunikacji, aby zobaczyć swój aktualny status subskrypcji.

Aby zasubskrybować maile od Epików, należy wejść w ustawienia konta i sprawdzić sekcję Preferencje dotyczące komunikacji. Tam zaznaczamy właściwą opcję:

Tak jak miało to miejsce w przeszłości, kupon będzie działał wyłącznie wtedy, gdy zrobimy zakupy za minimum 59,99 złotych. Istotnym jest również, że promocja jest ważna do 16 listopada. Tego dnia o godzinie 8:59 czasu polskiego wszystkie kupony wygasną.

Przy okazji warto wspomnieć o tym, co w tym tygodniu rozdaje Epic Games. Do czwartku w sklepie twórców Fortnite’a odbierzemy klasyka Stubbs the Zombie oraz Epic Pack do gry Paladins.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie