Dostałeś Elden Ring przed premierą? Twórcy mają dla Ciebie wiadomość

bohater elden ring rozświeca pochodnią jaskinię - rozjaśnione
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Choć Elden Ring ukaże się dopiero za parę dni, po sieci już od zeszłego tygodnia hulają spoilery. Deweloperzy zareagowali na przedwczesne wycieki materiałów od osób, które w bliżej nieokreślony sposób zdobyły dostęp do gry przed premierą.

From Software prosi graczy, którzy zdobyli przedwcześnie kopię gry, o niepublikowanie spoilerów w sieci. Oczywiście nie powstrzymają tych co bardziej złośliwych osób, ale ważne, że jakkolwiek zareagowano na przecieki. Dodatkowo wydawca gry, Bandai Namco, niemal natychmiastowo usuwa większość spoilerów z sieci.

Witajcie, Zmatowieńcy. Wraz ze zbliżającą się premierą Elden Ring, prosimy o zwrócenie uwagi na spoilery dla tych, którzy chcą po raz pierwszy doświadczyć Ziemi Pomiędzy, mając niezmącone oczy.
Dziękujemy za życzliwą współpracę.

– czytamy na Twitterze gry

Oczywiście deweloperom nie chodzi o spoilery fabularne. Elden Ring to gra, którą ciężko byłoby w ten sposób popsuć. From Software nie chce jednak, aby gracze ujrzeli niektóre krainy i nieujawnionych przeciwników przed premierą gry, co jest zrozumiałe. Szkoda tylko, że nawet niektóre zwiastuny pokazywały trochę za dużo.

Elden Ring zadebiutuje 25 lutego. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie