Gracze Fortnite chcą „strzelać z liścia” jako Will Smith

Will Smith Fortnite
Mobile PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Postać znanego aktora nie jest już dostępna do nabycia w Fortnite. W obliczu niedawnego wydarzenia gracze żądają jej powrotu. I dodania nowej emotki również, rzecz jasna.

Jakiej emotki? No przecież… wiecie dobrze.

Will Smith i nowa emotka w Fortnite? Płonne nadzieje

Ubiegłonocna sytuacja na Gali Oscarów 2022 nie przeszła bez echa wśród… graczy. Pomijając oczywiście fakt, iż znaczna część z nich to internetowi memiarze, który chętnie korzystają z nowego wzorca na mema. Gracze Fortnite chcieliby poczuć się jak prawdziwy Will Smith – aktor, celebryta, Bad Boy (z Bad Boys, naturalnie) i celny „strzelec”.

Ku przypomnieniu – znany aktor wymierzył cios w twarz komikowi Chrisowi Rockowi. Wszystko przez to, iż komik pozwolił sobie na bardzo dyskusyjny żart dotyczący żony Smitha. Sytuacja była wielkim zaskoczeniem chyba dla każdego, zwłaszcza że cała ceremonia jest niezwykle ważnym i popularnym wydarzeniem. I się zaczęło…

W 2021 roku Will Smith trafił do Fortnite. Popularna sieciowa gra battle royale miała wtedy crossover z ostatnią częścią serii Bad Boys. Nikt raczej wtedy nie spodziewał się, że zainteresowanie wokół skórki może nagle wybić do góry cały rok później. Cały problem w tym, że obecnie skina nie kupimy.

Gracze błagają więc Epic o przywrócenie możliwości jej nabycia. Proszą również o dodanie nowej emotki, w której można kogoś zdzielić „z liścia”. Dodając jedno do drugiego, możemy pokusić się o stwierdzenie, iż posunięcie aktora mogłoby zostać powtórzone w grze. Wielokrotnie. Aż do wymęczenia materiału i samego mema, jakim stało się zajście.

Choć inicjatywa jest jak najbardziej chwalebna, a sam Smith wrócił do łask kinomanów i graczy z całego świata – nie liczyłbym na jakikolwiek ruch ze strony Epica. Choć Chris Rock nie złożył zawiadomienia na policję, istnieje szansa, iż skieruje sprawę do sądu. Epic raczej i tak nie chciałby ryzykować ewentualnymi problemami, aby tylko spełnić pragnienia części internautów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie