Parowóz Tomek pojawił się w Elden Ring i jest bardziej straszny niż śmieszny

Elden Ring - Tomek
PC

Wyobraźcie sobie, że przemierzacie ponury świat Elden Ring i widzicie na horyzoncie wielkiego jeźdźca na dziwacznym rumaku. Podchodzicie bliżej i Waszym oczom ukazuje się… parowóz Tomek trzymający na swoim grzbiecie jednego z opcjonalnych bossów.

Choć taka sytuacja nie ma prawa się wydarzyć w standardowej wersji gry, moderzy już się tym zajęli. Jeden z fanów nowej produkcji From Software przygotowuje moda, który podmienia modele obecnych w grze wierzchowców na mniejsze lub większe parowozy Tomki.

Poniżej zobaczycie filmik prezentujący działanie moda na jednym z pierwszych opcjonalnych bossów w grze oraz na samym graczu. Choć sama walka wygląda kuriozalnie, w nienaturalnych ruchach parowozów jest coś… niepokojącego. Zobaczcie sami.

Parowóz Tomek to nie jedyna znana persona z innego dzieła kultury, która trafiła do nowej gry From Software dzięki modom. Jeszcze za czasów sieciowych testów do tytułu dodano CJ-a z Grand Theft Auto: San Andreas – materiały prezentujące moda znajdziecie w tym miejscu.

Do gry niedawno trafiła duża aktualizacja. Patch 1.3 nie tylko zajął się poprawkami błędów, ale też wprowadził kilka istotnych nowości.

Elden Ring jest już dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie