Reżyser Elden Ring mocno podsyca oczekiwania przed premierą gry. Mnie przekonał

From Software - Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Reżyser Elden Ring, Hidetaka Miyazaki, udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział o grze i o swoich odczuciach z nią związanych. Jedna z jego wypowiedzi napawa optymizmem.

Miyazaki twierdzi, że najnowsza produkcja From Software jest najlepszym, co studio stworzyło. Deweloperzy chcieli w pewien sposób podsumować swoje dotychczasowe doświadczenia z grami soulslike.

Elden Ring opiera się na kulminacji wszystkiego, co do tej pory zrobiliśmy z serią Dark Souls i z naszymi grami. Różnorodność to coś, do czego dążyliśmy przy tworzeniu tej gry i uważam, że udało nam się to osiągnąć. Wierzę, że będzie to nasza najlepsza do tej pory gra.

– powiedział Hidetaka Miyazaki w rozmowie z Edge

To nie pierwszy raz, kiedy Miyazaki pochwalił swoją własną grę. Reżyser niedawno wspomniał, że jego zdaniem Elden Ring jest produkcją prawie idealną, choć i tak nie zamierza w nią zagrać.

Odbywające się niedawno testy sieciowe gry ujawniły sporo informacji na jej temat. Ważne jest jednak to, że gracze mogli zapoznać się z samą rozgrywką i niektórzy zdecydowanie podzielają ekscytację Miyazaki’ego. Czy będzie to jednak najlepsza gra From Software? Przekonamy się 25 lutego, kiedy to tytuł ten ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie