W Elden Ring zagracie wcześniej na Xbox. Wystarczy prosty trik

Elden Ring - zwiedzanie diamentowej jaskini - PG
Xbox Series Xbox Series S XOne

Też nie możemy doczekać się jutra – premiery Elden Ring. Spostrzegawczy gracze wymyślili jednak sposób na internetową emigrację, aby zagrać wcześniej.

Działa tylko z Xbox-em i musicie wyrazić chęć przejęcie chwilowego obywatelstwa Nowej Zelandii, ale chyba się opłaca.

Elden Ring – jak zagrać wcześniej?

Klasyczny „jeden, prosty trik” działa nawet w przypadku, jeżeli w Elden Ring chcielibyście zagrać nieco wcześniej. Premiera gry zaplanowana została na jutro, tj. 25 lutego 2022 roku. From Software podzieliło się już konkretnymi godzinami premiery w różnych regionach. Z tej informacji płynie jeden, ciekawy wniosek.

Internauci dostrzegli, iż Elden Ring najpierw mogą uruchomić mieszkańcy Nowej Zelandii. Dokładnie o godzinie 12:00 czasu polskiego gra stała się dostępna w ich regionie. Oczywiście nie uszło to uwadze osobom, które na ER kompletnie nie mogą się doczekać.

Okazuje się, że posiadacze konsol Xbox mogą na pewien czas zmienić swój region na Nową Zelandię, dzięki czemu zagrają w oczekiwany tytuł już teraz. Jak to zrobić? Poniżej prezentujemy krótki poradnik.

  1. Zaloguj się do swojej konsoli Xbox.
  2. Naciśnij przycisk Xbox, aby otworzyć menu.
  3. Wybierz kolejno Ustawienia > Wszystkie ustawienia > System > Język i lokalizacja.
  4. Wybierz swoją nową lokalizację z listy „Lokalizacja”, a następnie wybierz opcję „Uruchom ponownie”.

W ten oto sposób możemy chwilowo wirtualnie wyemigrować do Nowej Zelandii, aby cieszyć się grą już teraz. My z kolei przedstawiliśmy Wam garść porad, które warto wiedzieć, zanim zacznie się swoją przygodę z grą. Która, swoją drogą, jest już jedną z najlepiej ocenianych gier w historii. Czy warto zainteresować się pozycją? Poniżej znajdziecie naszą recenzję!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie