Boss z Elden Ring pokonany jednym celnym skokiem. Szczęście czy umiejętności?

Elden Ring - mężczyzna na koniu podąża za dużym stworem
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Elden Ring to bardzo wymagająca gra, którą jednak da się „oszukiwać” i to bez wykorzystywania cheatów. Dowodem na to są chociażby imponujące speedruny. Wielu mocnych przeciwników da się ograć podstępem.

Gracz podpisujący się pseudonimem TheManWithNoDrive opublikował na forum Reddit filmik, w którym walczy z jednym z pobocznych bossów poruszających się na koniu. Choć nie jest to łatwy przeciwnik, TheManWithNoDrive znalazł sposób, jak się go pozbyć.

Gracz rozpędził się w kierunku urwiska, skoczył i użył podwójnego skoku, aby wrócić na bezpieczny grunt. Boss podwójnie skakać nie potrafi, więc spadł w otchłań i zginął. Czy to fart? A może przemyślana taktyka? To chyba wie tylko autor nagrania.

Powyższy przypadek to tylko jeden z bossów, których można ograć sposobem. Jedni potrafią zawiesić się na ścianie, a innych można łatwo pokonać jeśli zdobędziemy konkretne przedmioty. Elden Ring jest podatne na eksperymenty.

Gra otrzymała niedawno nową aktualizację. Wielka łatka wprowadza nowego NPC, świeże fazy zadań i elementy interfejsu. Nie zabrakło też zmian balansu i wielu poprawek błędów, które dawały się graczom we znaki. Więcej informacji o aktualizacji 1.3 znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie