Gracz przeszedł Elden Ring w niecałe pół godziny i na tym nie poprzestanie

Elden Ring - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ile godzin nabiliście już w Elden Ring? Kilkadziesiąt i nie jesteście nawet w połowie? A co jeśli Wam powiem, że grę da się ukończyć w czasie krótszym niż długość trwania jednego odcinka serialu?

Niedawno przedstawiłem Wam rekordzistę, który przeszedł grę w dwie i pół godziny, ale zapomnijcie o tym i tak bardzo imponującym wyniku. Mamy nowego mistrza.

Youtuber Distortion 2 dotarł do napisów końcowych w 28 minut i 59 sekund. Nie przywiązujcie się jednak do tego wyniku, bo speedrunner pobił swój własny rekord po raz piąty w ciągu tygodnia. Nie zdziwię się, jeśli za kilka dni (lub szybciej) opublikuje kolejne podejście.

Oczywiście Distortion 2 nie bije się z każdym napotkanym przeciwnikiem i bossem. Gracz dokładnie wybiera swoje cele i popisuje się znajomością gry wybierając najbardziej efektywną drogę przejścia. Trzeba też zaznaczyć, że wykorzystuje rozmaite sztuczki i błędy, które znacznie przyspieszają przemierzanie świata i walkę z przeciwnikami. Nie zmienia to faktu, że wynik speedrunnera jest naprawdę imponujący.

Przechodzenie Elden Ring na czas to jedno, ale co powiecie na pokonanie bossa bananem? Gracze rozkładają wymagającą przygodę od From Software na łopatki na rozmaite sposoby i nie mogę się doczekać, aż zobaczę kolejne dziwaczne pomysły fanów w akcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie