Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Ekskluzywny materiał z Days Gone

Filmik, który oczekujący na grę powinni zobaczyć.

Dziennikarze GameInformera mieli okazję przyjrzeć się nadchodzącej produkcji od Sony Bend dla PlayStation 4. Produkcja została już dawno przedstawiona graczom, ale tak naprawdę cały czas czekamy na konkrety. Dopiero GameInformer miał okazję wypróbować wczesny kod gry.

Produkcja zapowiada się bardzo interesująco. Niestety nadal nie jest znana data premiery. Ze wstępnych informacji od producenta wynika, że gra na pewno nie ukaże się w tym roku, a dopiero w przyszłym. Zapewne więcej na jej temat dowiemy się podczas targów E3 2018.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%