eFootball 2022

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Konami przekłada wydanie aktualizacji eFootball 2022. „Szczerze przepraszamy”

Konami poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych, że update do eFootball 2022 nie trafi do graczy w zapowiadanym wcześniej terminie.

Premiera kolejnej odsłony największego rywala FIFY odbyła się ostatniego dnia września. Tytuł był daleki od ideału. Przejawiało się to między innymi komicznym wyglądem zawodników i kibiców oraz lekko skopanymi podaniami i defensywą. Producent przeprosił fanów za jakość eFootball i obiecał, że pierwszą aktualizację gra otrzyma już pod koniec października. Teraz jednak wiemy, że tak się nie stanie.

W oficjalnym komunikacie opublikowanym na Twitterze gry Konami poinformowało, że eFootball 2022 doczeka się poprawek dopiero w listopadzie. Update 0.9.1 trafi do fanów na początku miesiąca. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie to nastąpi – data wypuszczenia aktualizacji zostanie podana do publicznej wiadomości w późniejszym terminie.

Powód opóźnienia jest niemalże ten sam, co zazwyczaj w takich sytuacjach: Konami potrzebuje mianowicie więcej czasu, by mieć pewność, że update istotnie poprawi stan produkcji. Jednocześnie firma przeprasza za wszelkie niedogodności związane ze zmianą planów łatania produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%