Stwórzcie drużynę marzeń w EA Sports FC 24. W ten sposób wygracie z każdym

EA Sports FC 24 - sposób na tanie punkty Ultimate Team | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Oto prosty sposób na tanie punkty do trybu Ultimate Team w EA Sports FC 24. Nie musicie przepłacać, aby stworzyć drużynę marzeń i pokonać każdego rywala.

Wybrano najlepsze drużyny i zawodników na świecie dostępnych w EA Sports FC 24. Nowa gra Electronic Arts kontynuuje tradycję głosowania na TOTY, czyli Team of the Year. Dzięki temu gracze mogą w prosty sposób zasięgnąć inspiracji w celu zbudowania własnej drużyny marzeń, złożonej z najlepszych piłkarzy dostępnych w grze. Wszak tryb Ultimate Team to najważniejsza opcja dla graczy, dzięki której mogą oni dowolnie projektować teamy, a następnie – o ile tylko im się uda – zawalczą z innymi o tytuł mistrza.

Kup EA Sports FC 24 tanio:

Aby jednak odpowiednio wykazać się w Ultimate Team, trzeba posiadać sporo kart piłkarzy. To one gwarantują, że dana osoba dołączy do naszego zespołu i będziemy mogli korzystać z jego umiejętności. Chcecie Ronaldo w swojej drużynie? Najwygodniej jest zainwestować w specjalne punkty FC Points, za które kupimy pakiety kart z zawodnikami. Jest prosty sposób, aby zdobyć je taniej i w ten sposób oszczędzić, nadal zyskując przewagę.

TUTAJ TANIO KUPICIE PUNKTY ULTIMATE TEAM DO EA SPORTS FC 24

Wystarczy udać się na Instant-Gaming przy pomocy wybranego linku z tego tekstu. Wtedy możecie liczyć na sporą zniżkę, a punkty FC zdobędziecie w niższych cenach, bez ryzyka przepłacania. Warto zaznaczyć, że dla fanów gry na PlayStation przewidziano przecenione kody doładowujące do PSN, za pomocą których możecie zaoszczędzić na FC Point kupowanych bezpośrednio w PS Store.

Tanie doładowania do PSN:

Tanie punkty do Ultimate Team w EA Sports FC 24 w wersji PC:

Punkty do EA Sports FC 24 w wersji Xbox:

Powodzenia w dążeniu do mistrzostwa i zbieraniu najlepszych graczy na świecie!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie