Czekacie na nowe wieści od EA? No to możecie się rozczarować

EA gry (1)
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

EA przekazało, że wydarzenie EA Play Live nie odbędzie się w tym roku. Firma zdecydowała się na pokazanie nadchodzących gier w swoim czasie.

Niestety, ale tegoroczny sezon eventów gamingowych zapowiada się na coraz uboższy.

EA bez swojego wydarzenia

Zapewne wielu z Was kojarzy wydarzenie firmy Electronic Arts Play Live, w którego trakcie padały konkrety w sprawie nadchodzących gier wydawcy. Niestety, w tym roku eventu nie będzie, co stanowi kolejny, dość bolesny cios wymierzony prosto w tegoroczny sezon wszelkich wydarzeń związanych z branżą gier wideo.

Firma wystosowała oświadczenie dla IGN, w którym podkreśla, iż każdy nadchodzący projekt zostanie pokazany „gdy nadejdzie odpowiedni czas”.

Uwielbiamy Play Live, ponieważ jest to nasz sposób na kontakt z graczami i dzielenie się z Wami nowościami. Jednak w tym roku nie wszystko układa się tak, by pokazać Wam wszystko w jednym dniu. W naszych światowej klasy studiach dzieją się ekscytujące rzeczy, a w tym roku ujawnimy znacznie więcej na temat tych projektów, gdy nadejdzie odpowiedni czas dla każdego z nich. Cieszymy się, że będziemy mogli spędzić z Wami cały rok!

– komunikuje wydawca cytowany przez IGN

Tego typu eventy firmy zazwyczaj pokrywały się terminowo z wielkimi wydarzeniami pokroju E3. No cóż, dostaniemy przynajmniej Future Games Show 2022. I to już niedługo!

Komunikat wielkiego wydawcy jest o tyle dotkliwy, iż w studiach firmy powstaje wiele oczekiwanych gier. Mamy przecież kolejną część Dragon Age, Mass Effect, nowe Jedi Fallen Order, a być może nawet i Need For Speed! No i jest też remake Dead Space, ale o informacje na jego temat możemy być spokojni.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie