Electronic Arts zapowiada niespodzianki i wspomina o nowym Need for Speed

Electronic Arts EA - logo
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Electronic Arts to jedna z większych firm w branży gier wideo. Gigant z pewnością ma jeszcze sporo do pokazania, a teraz potwierdzono, ile projektów z obozu Elektroników jeszcze nie ogłoszono.

Blake Jorgensen potwierdza, że Electronic Arts ma do pokazania jeszcze trzy lub cztery projekty, których wcześniej nie ujawniono. Dodatkowo Jorgensen wspomniał, że już wkrótce zagramy w nową odsłonę Need for Speed.

W drodze jest Need for Speed, są jeszcze trzy lub cztery inne rzeczy, których jeszcze nie ogłosiliśmy, ale możecie sobie wyobrazić, że zawsze staramy się znaleźć sposób na powiększenie portfolio z roku na rok poprzez nowe tytuły, nowe IP, ekspansję (…).

– powiedział CFO EA, Blake Jorgensen, w trakcie spotkania z inwestorami
Źródło: MP1ST

Póki co nie wiemy, kiedy EA ujawni wspomniane przez Jorgensena projekty. Prawie pewne jest jednak, że część z nich ujrzymy na najbliższej prezentacji EA Play Live, która odbędzie się latem. W zeszłym roku mieliśmy okazję zobaczyć między innymi zapowiedź remake’u Dead Space.

Jeśli chodzi o Need for Speed, Criterion Games musiało wstrzymać prace nad nową odsłoną serii latem 2021 roku. Według niedawnych plotek, produkcja ma zadebiutować jesienią – więcej szczegółów znajdziecie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie