Jak idzie produkcja Dragon Age 4? BioWare dzieli się konkretami

Dragon Age Inquisition - grafika
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Niedawno do sieci wyciekły nowe informacje na temat Dragon Age 4. Według informatora gra nabiera kształtów, co potwierdziło teraz samo BioWare.

Główny menadżer studia ogłosił, że gra jest już w połowie produkcji. Deweloperzy ukończyli plan działania i przygotowali podstawowe zasoby potrzebne do dalszego tworzenia. Teraz studio skupi się na realizacji przygotowanych planów.

W przypadku kolejnego Dragon Age jesteśmy w samym środku produkcji, co jest wspaniałym uczuciem. Nasz plan został ukończony w zeszłym roku, więc teraz skupiamy się na realizacji naszej wizji: tworzeniu niesamowitych środowisk, głębokich postaci, mocnej rozgrywki, poruszającej historii, emocjonujących przerywników filmowych i wielu innych rzeczy. Plan gry jest dobrze zrozumiany, a zespół jest skoncentrowany.

– napisał główny menadżer BioWare, Gary McKay, na łamach bloga studia

Jeśli chodzi o premierę, studio na razie nie podaje żadnych szczegółów. Wiarygodny informator stwierdził niedawno, że tytuł ukaże się najwcześniej latem 2023 roku. To jednak dość mało prawdopodobny termin i zdaniem insidera należy nastawić się na jeszcze późniejszy debiut. Electronic Arts rzekomo zdaje sobie sprawę, że ukończenie Dragon Age 4 wcześniej nie wchodzi w grę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie