Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Przedpremierowe granie w FIFA 19, nowe tytuły w EA Access i instalacja gier na konsoli z komputera!

Electronic Arts przedstawia kolejne gry zmierzające do programu EA Access, z którego mogą korzystać użytkownicy konsoli Xbox One. Do tego Elektronicy zapowiadają nową funkcję dotyczącą instalowania gier.

Wielki wydawca dzieli się ze światem informacjami na temat nadchodzących do EA Access nowych gier. Niestety nie ujawniono przy tym, kiedy konkretnie wspomniane produkcje wylądują w programie, który jest dedykowany konsoli Xbox One. Wiadomo tylko, że nowe gry pojawią się w EA Access w ciągu trzech miesięcy, czyli mniej więcej do końca września tego roku.

EA Access – nowe gry – lista

  • FIFA 18
  • The Sims 4
  • Fe
  • Dante’s Inferno
  • Burnout Paradise Remastered

To jednak nie koniec dobrych wieści. Electronic Arts przedstawia również daty, kiedy to po raz pierwszy będzie można zagrać w tegoroczne odsłony sportowych gier od EA Sports, w tym FIFA 19.

Przedpremierowe wersje próbne w EA Access

  • EA SPORTS Madden NFL 19 – 2 sierpnia 2018 r.
  • EA SPORTS NBA Live 19 – 31 sierpnia 2018 r.
  • EA SPORTS NHL 19 – 6 września 2018 r.
  • EA SPORTS FIFA 19 – 20 września 2018 r.

Zdalna instalacja gier

Na koniec wydawca ogłasza nową funkcję, która jest już szykowana dla abonentów usługi EA Access: Wkrótce abonenci EA Access dostaną do swojej dyspozycji zupełnie nową stronę WWW z funkcją, którą z pewnością wszyscy pokochają: zdalną instalacją gier! Zgadza się, będzie można zainstalować grę na konsoli z komputera, smartfona lub tabletu. Czyż technologia nie jest wspaniała? Do tego całkowicie przebudujemy wygląd strony, usprawnimy przechodzenie między jej sekcjami i dodamy jeszcze więcej wspaniałych wieści o grach, zwiastunów, transmisji internetowych i innych fajnych rzeczy! Wkrótce będzie można zalogować się ze strony EA Access i cieszyć usługą wygodnie na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Powyższe funkcje zostaną wprowadzone w okresie między lipcem a wrześniem tego roku. W poniższej galerii możecie zobaczyć screeny dotyczące zdalnej instalacji:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%