EA Access na PS4. Zwiastun ujawnił dwie świetne gry, które zasilą usługę

W zeszłym tygodniu Electronic Arts ogłosiło, że EA Access na PS4 stanie się niedługo faktem. Filmik zapowiadający wprowadzenie usługi na konsolę od Sony zdradził przy okazji kolejne gry, które dostaniemy w ramach abonamentu.

Jak wiemy od kilku dni, EA Access na PlayStation 4 (PS4) wystartuje w lipcu tego roku. Elektronicy wypuścili z tej okazji specjalny filmik, który ujawnia, że lista gier w usłudze ponownie się rozszerzy. Tym razem będą to dwa dobrze oceniane i przyjęte tytuły.

EA Access z Battlefield 5 oraz A Way Out

Na poniższym filmiku możemy zobaczyć migawki z różnych gier, wśród których pojawiły się niedostępne jeszcze w EA Access produkcje – Battlefield 5 oraz A Way Out. Nie wiadomo, kiedy zasilą one katalog tytułów usługi, lecz prawdopodobnie stanie się to w lipcu, kiedy EA Access zacznie podbijać PS4. Nie wiadomo również, czy wspomniane gry zostaną udostępnione w pierwszej kolejności jedynie dla subskrybentów na PlayStation 4, czy pojawią się tego samego dnia na wszystkich platformach.

Przypominamy, że członkostwo w EA Access pozwala graczom doświadczyć Play First Trials, dzięki którym mogą wypróbować większość nowych gier EA przez 10 godzin. Abonenci korzystają również z 10% rabatu na zakup pełnych gier, rozszerzeń, elementów w grze i wielu innych. Dodatkowo gracze mogą wskoczyć do rosnącej biblioteki gier EA, w tym najpopularniejszych serii takich jak Battlefield, EA SPORTS FIFA, Star Wars Battlefront i innych.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.