Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

EA Access może trafić niedługo na PS4

Choć to jedynie przypuszczenia, sugestia na temat udostępnienia EA Access na PS4 pochodzi z samego źródła, czyli od Electronic Arts.

Przy okazji publikacji wyników finansowych, Electronic Arts ujawniło, że w nadchodzącym roku planuje zaoferować usługę subskrypcji na innej ważnej platformie.

Sony zmienia zdanie w sprawie EA Access na PlayStation 4?

Nie powiedziano wprost, że chodzi o EA Access, lecz wydaje się to być pewniakiem. Elektronicy nie chcą również ujawniać, o jaką ważną platformę chodzi. Bardzo możliwe, że mowa o PlayStation 4. Kto wie, może Sony zmienia zdanie na temat EA Access tak samo, jak to robi w przypadku funkcji cross-play.

Serwis GameSpot poprosił EA o komentarz, lecz w odpowiedzi otrzymał jedynie: Brak dalszych szczegółów do udostępnienia w tym momencie.

Czym jest EA Access? To usługa w postaci abonamentu (14,99 zł miesięcznie), dzięki której możesz grać w największe hity EA, ile tylko dusza zapragnie, dostępna na konsoli Xbox One oraz PC (w przypadku komputerów nosi nazwę Origin Access). Opłacając abonament, mamy wybór do określonej puli gier, która stale się powiększa. Ponadto gracze dostają specjalne zniżki na gry oraz często szybszy dostęp do premierowych tytułów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%