E3 powróci już w przyszłym roku. Znamy szczegóły, jest na co czekać

E3
Newsy

W sieci pojawiły się szczegóły nadchodzących targów E3 2023. Jeśli liczyliście na wielki powrót tego eventu, macie sporo powodów do radości.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że E3 powróci zarówno w formie cyfrowej, jak i fizycznej, a teraz pojawiły się konkretne konkrety. Jak podaje GamesIndustry.biz, pierwsza od czterech lat odbywająca się fizycznie edycja eventu wystartuje 13 czerwca 2023 roku i potrwa do 16 czerwca.

13 i 14 czerwca odbędą się pokazy biznesowe. 15 czerwca na targach będą mogły pojawić się osoby odwiedzające E3 w celach biznesowych oraz fani gier, a ostatni dzień wydarzenia jest zarezerwowany wyłącznie dla aktywności przeznaczonych dla fanów.

Organizatorzy obiecują, że gracze mogą liczyć na „spektakularne E3”, jakie kojarzą sprzed lat. Co więcej, na targach ma pojawić się też więcej przestrzeni dla twórców niezależnych, którzy będą mogli zaprezentować swoje produkcje zarówno na samym wydarzeniu, jak i online.

W ciągu ostatnich lat E3 znacznie straciło na znaczeniu. Powodem było oczywiście odwołanie ostatnich edycji targów, ale swoje trzy grosze dorzuciła też spora popularność Summer Game Fest, które w tym roku właściwie całkowicie zastąpiło słynne E3. Jeśli organizatorzy Electronic Entertainment Expo chcą przywrócić świetność swojemu eventowi, muszą się bardzo postarać.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie