E3 2018 – darmowe sprawdzanie The Crew 2 dla wszystkich! Można pobierać

E3 2018 – darmowe sprawdzanie The Crew 2 dla wszystkich! Można pobierać
E3 2018 Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 Targi E3 XOne

Fima Ubisoft na swojej konferencji prasowej podczas targów E3 2018 ogłosiła, kiedy będziemy mogli wziąć udział w otwartych beta testach The Crew 2.

Ubisoft przedstawił podczas konferencji z okazji E3 2018 szczegóły dotyczące darmowego sprawdzania The Crew 2.

Ubisoft na E3 2018 – otwarta beta The Crew 2 do pobrania

Otwarta beta The Crew 2 będzie dostępna od 21 czerwca, godz. 10:00, na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz na komputerach Windows PC. Gracze, którzy chcą się przenieść do otwartego świata USA i ścigać się swoimi ulubionymi samochodami, łodziami, motocyklami i samolotami, mogą zacząć pobieranie otwartej wersji beta już dziś. Wystarczy odwiedzić adres thecrewgame.com/openbeta.

Beta The Crew 2 – zawartość

Otwarta beta przedstawi graczom pełny otwarty świat, w tym niepowtarzalne regiony i miasta, jednocześnie prezentując szeroką rozrywkę ze świata sportów motorowych. Zaliczając misje i wyzwania na ziemi, na wodzie i w powietrzu, gracze będą mogli dokonać postępów na dwóch pierwszych poziomach, odblokować nowe dyscypliny i pojazdy oraz zdobyć więcej fanów w mediach społecznościowych. Podobnie jak w pełnej wersji, która dostępna będzie od 29 czerwca, zawartość z bety będzie grywalna nawet z maksymalnie trojgiem znajomych na tej samej platformie, w trybie współpracy dla czterech osób lub w trybie dla jednego gracza.

Data premiery The Crew 2

The Crew 2 pojawi się na całym świecie już 29 czerwca 2018 r. Na PlayStation 4, Xbox One i PC. Posiadacze Gold Edition mogą wypróbować pełną wersję The Crew 2 jeszcze przed premierą, w ramach wczesnego dostępu, począwszy od 26 czerwca, na systemie PlayStation 4, Xbox One i PC. To zaledwie jeden dzień po zakończeniu otwartej bety.

Wyprodukowane przez Ubisoft Ivory Tower z siedzibą w Lyonie, The Crew 2 pozwoli graczom poczuć ekscytację związaną z duchem amerykańskich sportów motorowych. Otwarty świat gry pozwoli fanom wyścigów sprawdzić się w niekończących się wyzwaniach rywalizacji i eksploracji. Od wybrzeża do wybrzeża, gracze będą odkrywali całe USA i rywalizowali o tytuł największego mistrza sportów motorowych w historii. Do dyspozycji będą mieli szereg egzotycznych samochodów, łodzi i samolotów, dominując scenę sportów motorowych na lądzie, wodzie i w powietrzu. Wyzwania i inspiracje znajdą w czterech różnych rodzinach sportów motorowych – wyścigów ulicznych, terenowych, zawodowych i freestylowych. W każdej z nich dostępny będzie ogromny wybór różnych typów pojazdów.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie