Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

E3 2018 – Gears of War 5 nie zabrakło na imprezie

Powrót wielkiej marki.

Microsoft w trakcie E3 2018 zapowiedział Gears of War 5, najnowszą odsłonę jednej z najważniejszych marek dla konsoli Xbox. Dziś już wiemy, że powraca do gry Marcus Fenix.

Produkcja ma być największą i najbardziej dopracowaną odsłoną serii. Fani Geasr of War z pewnością będą zadowoleni z takiej zapowiedzi.

To jednak nie wszystko. Sprawdziły się poprzednie nasze doniesienia. Otóż oprócz Gears of War 5 pokazane zostało także Gears Tactics, czyli strategiczna gra w świecie Gears of War przeznaczona na PC oraz Gears POP – gra mobilna w tym samym uniwersum.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%