[E3 2015] Konferencja PC Gaming Show na żywo. Zapraszamy na wspólne oglądanie!

To już ostatnia konferencja, jaką zobaczymy na tegorocznych targach E3. Co ciekawe, w całości zostanie poświęcona pecetom.

Konferencja PC Gaming Show startuje o godzinie 2:00 w nocy z wtorku na środę. Nie mieliśmy jeszcze w historii targów E3 2015 do czynienia z tak dużym pokazem, który skupi się jedynie na komputerach osobistych.

Choć wszystko rozegra się późną nocą, zapewne znajdą się osoby, które nie odpuszczą zobaczenia nowych tytułów na żywo, bo wierzymy, że jakieś nowości na pewno się pojawią. Tym bardziej, że obecność na PC Gaming Show potwierdziło sporo deweloperów, m.in. Blizzard, Cliff Bleszinski (Boss Key Productions), Bohemia Interactive, Devolver Digital, Nexon, Square Enix, CCP Games, Creative Assembly, Paradox Interactive czy Tripwire Interactive.

Jeśli zatem chcecie zarwać nockę i czekacie na live-stream, o wspomnianej godzinie pojawi się on w poniższym okienku. Pozostałych graczy zapraszamy jutro na PlanetaGracza.pl, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje, filmiki oraz galerie, które pojawią się podczas nocnej konferencji.

LIVE – PC Gaming Show na E3 2015

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: